Menu Zamknij

Biuro rachunkowe Września

Biuro rachunkowe dla przedsiębiorców z Wrześni

Września to miasto, które jest ważnym węzłem komunikacji drogowej i kolejowej, Września to miasto, w którym prowadzi swoją działalność wielu mikroprzedsiębiorców oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Nasze biuro rachunkowe oferuje kompleksową obsługą księgową przedsiębiorcom zarejestrowanym we Wrześni, co pozwala ich właścicielom skupić się na prowadzeniu działalności własnej firmy. Obsługujemy przedsiębiorców zarejestrowanych we Wrześni. Klienci z Wrześni cenią naszą obsługę księgową za gwarancję dostępu do aktualnych, sprawdzonych informacji i rozwiązań.

Księgowość we Wrześni

‌Księgi rachunkowe potrafią być problemem, dlatego z chęcią pomożemy w ich prowadzeniu oraz zadbamy o pełen plan działalności księgowej dla Państwa firmy. Czym zajmujemy się na co dzień? Zajmiemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych zgodnie z wymaganiami ustawy o rachunkowości oraz sporządzaniem sprawozdań finansowych, prowadzimy ewidencje środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. W zakres naszych usług w ramach prowadzenia ksiąg rachunkowych wchodzi również:

 1. sporządzanie sprawozdań dla GUS i NBP,
 2. sporządzanie deklaracji w zakresie podatków,
 3. przesyłanie JPK do Urzędu Skarbowego,
 4. prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych,
 5. sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych
 6. i inne.

Biuro księgowe Września

Prowadzone przez nas biuro księgowe świadczy profesjonalne usługi dla przedsiębiorców we Wrześni. Oferujemy swoją pomoc w zakresie rachunkowości zarządczej czy też przy zakładaniu przedsiębiorstwa oraz pomoc w jego rejestracji i załatwieniu wszystkich związanych z tym formalności. Nasza oferta skierowana jest do firm we Wrześni, jak i do podmiotów z innych miast naszego kraju. Pomożemy Państwu w sporządzaniu zeznań podatkowych, czy w prowadzeniu kompleksowej obsługi kadrowo – płacowej.

Dodatkowo, jako biuro rachunkowe z bogatym doświadczeniem, specjalizujemy się w obszarach związanych z:

 • płacami, 
 • usługami księgowymi,
 • programem "Bilans Plus,"
 • podatkowymi księgami przychodów i rozchodów,
 • rachunkowością

oraz doradztwem w zakresie kadr i płac. Gwarantujemy kompleksową obsługę, a nasza wiedza i profesjonalizm są do Państwa dyspozycji, pomagając w osiąganiu sukcesów biznesowych. Zapraszamy do kontaktu!

biuro rachunkowe Września