Menu Zamknij

Biuro rachunkowe Środa Wielkopolska

‌Biuro rachunkowe dla firm ze Środy Wielkopolskiej

Środa Wielkopolska to miasto, w którym główne akcenty przesunięte zostały w kierunku mikroprzedsiębiorstw, przedsiębiorstw małych i średnich. To dla nich pojawiła się potrzeba świadczenia usług sprawnej i nowoczesnej księgowości, którą oferuje nasze biuro rachunkowe. Mamy świadomość, że prawidłowe funkcjonowanie firmy i rozwój jest uzależniony od wielu, połączonych ze sobą czynników i procesów, które trzeba ze sobą zgrać. Z drugiej strony każda firma ma nieco inne cele i potrzeby, do których nasze biuro rachunkowe stara się dopasować indywidualne rozwiązania. Obsługujemy firmy zarejestrowane w Środzie Wielkopolskiej. Klienci ze Środy Wielkopolskiej cenią nas właśnie za elastyczność.

Księgowość w Środzie Wielkopolskiej

‌Księgi rachunkowe potrafią być skomplikowane, dlatego profesjonalnie pomożemy w ich prowadzeniu, a także pomożemy sporządzić plan związany z działalnością księgową firmy. W czym możemy Państwu pomóc?

 1. Sporządzimy sprawozdania finansowe,
 2. sporządzimy sprawozdania na potrzeby GUS-u oraz NBP,
 3. zajmiemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych
 4. zajmiemy się naliczaniem i sporządzaniem list płac,
 5. zajmiemy się sporządzaniem rachunków do umów cywilnoprawnych,
 6. i inne.

‌Biuro księgowe Środa Wielkopolska

Nasze biuro księgowe oferuje kompleksowe usługi dla przedsiębiorców w Środzie Wielkopolskiej. Oferujemy pełne wsparcie w zakresie:

 • prowadzenia ksiąg rachunkowych,
 • przy zakładaniu przedsiębiorstwa,
 • załatwienia wszystkich formalności,
 • sporządzaniu deklaracji na potrzeby ZUS, US, GUS, PFRON i ich przesyłanie,
 • prowadzenia kadr i płac,
 • i wiele innych.

Nasze usługi polecamy zarówno mieszkańcom Środy, jak i firmom z innych regionów. Pomożemy w sporządzaniu zeznań podatkowych, w prowadzeniu kompleksowej obsługi kadrowo – płacowej czy też w sporządzaniu rozliczeń rocznych.

biuro rachunkowe Środa Wielkopolska