Menu Zamknij

Biuro rachunkowe Słupca

N‌owoczesne biuro rachunkowe

Słupca jest jednym z większych ośrodków przemysłowych we wschodniej Wielkopolsce. Przedsiębiorcom zarejestrowanym na terenie Słupcy, których księgowość oparta jest na podatkowej księdze przychodów i rozchodów a także, którzy prowadzą księgi rachunkowe, oferujemy:

  • kompleksową obsługę księgową
  • uproszczoną obsługę księgową
  • obsługę kadr i płac.

Jesteśmy doświadczonym, a zarazem nowoczesnym biurem rachunkowym. Obsługujemy klientów zarejestrowanych w Słupcy. Klienci ze Słupcy cenią nasze biuro rachunkowe za rzetelność i oszczędność czasu oraz pewność terminowej realizacji zleceń. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, tak aby współpraca dawała jak najlepsze efekty.

Księgowość w Słupcy

Nasze biuro księgowe posiada kompleksową ofertę dla przedsiębiorstw w Słupcy. Oferujemy ‌fachową pomoc w zakresie rachunkowości zarządczej, a także organizacji procesów powiązanych z księgowością. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców czy mieszkańców Słupcy, jak i do firm z innych miast naszego kraju. Profesjonalnie pomożemy w:

  1. sporządzaniu deklaracji podatkowych,
  2. przygotowaniu rozliczeń
  3. sporządzaniu rocznych sprawozdań finansowych,
  4. prowadzeniu rejestrów VAT
  5. bieżącej kontroli nieobecności w tym wykorzystanych dni urlopowych
  6. i w prowadzeniu całej księgowej biurokracji.

‌Biuro księgowe Słupca

Nasze biuro księgowe posiada kompleksową ofertę dla przedsiębiorstw w Słupcy. Oferujemy ‌fachową pomoc w zakresie rachunkowości zarządczej, a także organizacji procesów powiązanych z księgowością. Nasza oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców czy mieszkańców Słupcy, jak i do firm z innych miast naszego kraju. Profesjonalnie pomożemy w sporządzaniu deklaracji podatkowych, przygotowaniu rozliczeń i w prowadzeniu całej księgowej biurokracji.

biuro rachunkowe Słupca