Menu Zamknij

Biuro rachunkowe Konin

Biuro rachunkowe dla firm z Konina

Konin to miasto przemysłowe, na terenie którego istniej potrzeba świadczenia usług sprawnej i nowoczesnej księgowości dla rozwijających się przedsiębiorstw. Nasze biuro rachunkowe oferuje usługi z zakresu księgowości, podatków oraz kadr i płac. Obsługujemy klientów zarejestrowanych w Koninie, dla których staramy się być partnerem biznesowym – biurem rachunkowym, które jest elastyczne, biurem rachunkowym, które jest w stanie ustalić zasady współpracy dopasowane do formy prowadzonej działalności oraz indywidualnych wymagań i potrzeb. Klienci z Konina cenią naszą wiedzę i doświadczenie.

Księgowość w Koninie

‌Księgi rachunkowe potrafią być problematyczne, dlatego z przyjemnością pomożemy w rozliczaniu ich, a także pomożemy w przygotowaniu kompleksowego planu działalności księgowej firmy. Oto, w czym możemy Państwu pomóc. Sporządzimy sprawozdania finansowe oraz sprawozdania na potrzeby GUS-u oraz NBP. Zajmiemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych zgodnie z wymaganiami ustawy o rachunkowości czy podatkowej księgi przychodów i rozchodów.

Biuro Księgowe Konin

Nasze biuro księgowe proponuje profesjonalne usługi dla firm i dla osób prywatnych w Koninie. Polecamy swoją pomoc w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz przy zakładaniu przedsiębiorstwa, oraz wsparcie w jego rejestracji i załatwieniu wszystkich związanych z tym formalności. Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców i firm zarówno w Koninie, jak i do firm z innych regionów naszego kraju. Oferujemy swoje usługi w sporządzaniu deklaracji podatkowych, przygotowaniu rozliczeń z budżetem, czy w prowadzeniu dodatkowych ewidencji.

biuro rachunkowe Konin