Menu Zamknij

Biuro rachunkowe Gniezno

Biuro rachunkowe dla klientów z Gniezna

Gniezno to pierwsza stolica Polski. Na terenie Gniezna zarejestrowanych jest wielu dużych przedsiębiorców oraz liczne grono małych i średnich przedsiębiorstw, którym proponujemy obsługę w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac. Obsługujemy klientów zarejestrowanych w Gnieźnie. Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym, które stara się spełnić oczekiwania klientów. W zależności od ich celów i potrzeb, nasze biuro rachunkowe dopasowuje indywidualne rozwiązania. Nasi klienci z Gniezna cenią nas za relacje między nami, za to, że staramy się być biurem rachunkowym, które jest partnerem biznesowym.

Księgowość w Gnieźnie

‌Księgi rachunkowe potrafią być problematyczne, dlatego z przyjemnością pomożemy w ich rozliczaniu oraz zadbamy o pełen plan działalności księgowej dla Państwa firmy. Co jeszcze możemy zrobić dla Państwa? Świadczymy całe spektrum wsparcia księgowego. Sporządzamy deklaracje w zakresie podatku dochodowego i podatku od towarów i usług, zeznania podatkowe czy listę płac i rachunki do umów cywilnoprawnych, a także deklaracje ZUS. Oferujemy swoją pomoc w zakresie:

  1. rachunkowości zarządczej.
  2. zakładania przedsiębiorstwa oraz pomoc w jego rejestracji i załatwieniu wszystkich związanych z tym formalności.
  3. sporządzania zeznań podatkowych.
  4. prowadzenia kompleksowej obsługi kadrowo – płacowej.

Dodatkowo, jako biuro rachunkowe z bogatym doświadczeniem, specjalizujemy się w:

  • usługach księgowych pełnych i uproszczonych,
  • podatkowych księgach przychodów i rozchodów,
  • rachunkowości oraz doradztwie w zakresie kadr i płac.

‌Biuro księgowe Gniezno

Nasze biuro księgowe proponuje szeroką ofertę usług dla przedsiębiorców w Gnieźnie. Oferujemy pełne wsparcie w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych czy też przy zakładaniu przedsiębiorstwa oraz pomoc w jego rejestracji i załatwieniu wszystkich związanych z tym formalności. Nasze usługi skierowane są do firm w Gnieźnie, jak i z innych miast Polski. Pomożemy Państwu w prowadzeniu uproszczonej formy rozliczania, czyli podatkowej księdze przychodów i rozchodów.

biuro rachunkowe Gniezno